Baliaci vákuový stroj
Alhena FHC-1300C

Vákuový baliaci stroj Alhena je špička na trhu!

ALHENA je najväčší baliaci vákuový stroj na trhu. Jeho extrémna sila a všestrannosť robia z neho idéalny stroj pre podniky, ktoré potrebujú baliť veľké množstvá produktov. Najväčšie využitie nájdu hlavne mäsiarne a koliby, ale stroj je možné použiť aj napr. v stavebníctve alebo zdravotníctve.

Vákuové balenie
Usporiadanie tesniacich líšt
Tesmit Software

Automatické otváranie a zatváranie

Stroj môže byť dodatočne vybavený systémom automatického otvárania a zatváranie pre uľahčenie a zrýchlenie procesu vákuovania.

Máte záujem o prémiové baliace stroje Tesmit?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a my sa Vám v krátkom čase ozveme!

Kontaktovať

Technické parametre

Talianska spoločnosť Tesmit s.r.l. sa zrodila ako mnoho úspešných spoločností v priemyselnej oblasti Bergama. Začiatky spoločnosti spočívali vo vývoji technických dielov a komponentov firmám tretích strán . Ďalším krokom spoločnosti bol vývoj na mieru šitých priemyselných zariadení pre najrozmanitejšie odvetvia: od potravinárstva po chemický priemysel, prechádzajúci cez automobilový až farmaceutický priemysel. Momentálne sa špecializuje mimo iné aj na dizajn a konštrukciu najkvalitnejších baliacich strojov na svete. Všetky stroje majú certifikáciu 4.0 a fungujú pod spoločnosťou vyvinutým softwarom Tesmit.

Technická dokumentácia v PDF

Otvoriť Chat
Potrebujete pomôcť?
Dobrý deň, ako Vám môžeme pomôcť?